-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Пластмасові вироби (посуд пластиковий лабораторний)
Тендер Prozorro UA-2023-02-06-003054-a
Завершена
1 107 400.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.6% або 6 644.40 UAH
мін. крок: 0.6% або 6 644.40 UAH
Номер:
b52a00fcf04f4a7dbef5bf21caa939a3
Внутрішній номер закупівлі:
16863153
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-02-06-003054-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Кіровоградська обласна лікарня Кіровоградської обласної ради"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01994942
-
Адреса:
25030, Україна, Кіровоградська область, м. Кропивницький, просп. Університетський, 2/5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Вікторія Миколаївна Перепьолкіна +380522553334 kol_tender@ukr.net http://hospital.edukit.kr.ua/vidkriti_dani/publichni_zakupivli/
Класифікатор ДК 021:2015:
19520000-7 Пластмасові виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 107 400.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
06.02.2023 10:37 - 11.02.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
06.02.2023 10:37 - 14.02.2023 18:00
Період кваліфікації:
14.02.2023 18:01 - 16.02.2023 08:25
Період завантаження договору:
22.02.2023 00:00 - 04.03.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 107 400.00 Пластмасові вироби (посуд пластиковий лабораторний)