• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Пластмасові вироби (посуд пластиковий лабораторний)

Оголошено тендер

1 107 400.00 UAH
Номер: f79aa08d0f934aecad21d7da2e5cd259
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-02-06-000607-b
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Комунальне некомерційне підприємство "Кіровоградська обласна лікарня Кіровоградської обласної ради"
Замовник: Комунальне некомерційне підприємство "Кіровоградська обласна лікарня Кіровоградської обласної ради"
Очікувана вартість: 1 107 400.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Пластмасові вироби (посуд пластиковий лабораторний)
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Лютий 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 19520000-7 Пластмасові вироби
КЕКВ: 2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування: 06.02.2023 09:58

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума1 107 400.00 UAH