-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 код 15540000-5 Сирні продукти (сир кисломолочний 9% жирності натуральний)
Тендер Prozorro UA-2023-02-03-008786-a
Завершена
262 500.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 312.50 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 312.50 UAH
Номер:
e1810efd54244492bbdd5ec719cc3359
Внутрішній номер закупівлі:
16850280
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-02-03-008786-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство «Київський міський клінічний онкологічний центр» Виконавчого органу Київської міської ради(Київська міська державна адміністрація).
×
-
Код ЄДРПОУ:
13697965
-
Адреса:
03115, Україна, Київська область, Київ, вулиця Верховинна, будинок 69
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
планово економічний відділ 380443650755,380444230750 onkocentr@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
15540000-5 Сирні продуктиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
262 500.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
03.02.2023 13:15 - 08.02.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
03.02.2023 13:15 - 11.02.2023 10:00
Період кваліфікації:
11.02.2023 10:01 - 13.02.2023 16:05
Період завантаження договору:
19.02.2023 00:00 - 01.03.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴262 500.00 ДК 021:2015 код 15540000-5 Сирні продукти (сир кисломолочний 9% жирності натуральний)