• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

ДК 021:2015 код 15540000-5 Сирні продукти (сир кисломолочний 9% жирності натуральний)

Оголошено тендер

262 500.00 UAH
Номер: 8e47d9d6bfcd4f8cb95ef2ffd0bca079
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-02-01-001658-b
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Комунальне некомерційне підприємство «Київський міський клінічний онкологічний центр» Виконавчого органу Київської міської ради(Київська міська державна адміністрація).
Замовник: Комунальне некомерційне підприємство «Київський міський клінічний онкологічний центр» Виконавчого органу Київської міської ради(Київська міська державна адміністрація).
Очікувана вартість: 262 500.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: ДК 021:2015 код 15540000-5 Сирні продукти (сир кисломолочний 9% жирності натуральний)
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Лютий 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 15540000-5 Сирні продукти
КЕКВ: 2230 Продукти харчування
Дата опублікування: 01.02.2023 10:35

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума262 500.00 UAH