• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Молоко (Код ДК 15510000-6 Молоко та вершки)

Торги не відбулися

421 588.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 107.94 UAH
Номер: fb2b359187a147c98d18843ff67f6a24
Внутрішній номер закупівлі: 16839210
Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-02-02-017044-a   
Замовник: Відділ освіти Пустомитівської міської ради
Контактна особа: Демура Світлана Ігорівна +380968133866 viddilosvitythpustomyty@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 15510000-6 Молоко та вершкиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 421 588.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 03.02.2023 08:45 - 08.02.2023 00:00
Період прийому пропозицій: 03.02.2023 08:45 - 11.02.2023 00:00
Період кваліфікації: 11.02.2023 00:04 - 21.02.2023 20:53

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴421 588.00 Молоко (Код ДК 15510000-6 Молоко та вершки)