-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Молоко (Код ДК 15510000-6 Молоко та вершки)
Оголошено тендер
421 588.00
UAH
Номер:
6906a31be3224d3f835e9afe269d8a0d
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-02-01-007185-b
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Відділ освіти Пустомитівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
44069391
-
Адреса:
81100, Україна, Львівська область, Пустомити, вул. Грушевського Михайла, будинок 46
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Відділ освіти Пустомитівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
44069391
-
Адреса:
81100, Україна, Львівська область, Пустомити, вул. Грушевського Михайла, будинок 46
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
421 588.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Молоко (Код ДК 15510000-6 Молоко та вершки)
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Лютий 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
15510000-6 Молоко та вершки
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
01.02.2023 16:46
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума421 588.00 UAH