• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Масло вершкове

Завершена

664 405.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 6 644.05 UAH
Номер: ec2b71d8e4794379bc2de26aeab7edfe
Внутрішній номер закупівлі: 1683571
Ідентифікатор закупівлі: UA-2018-01-05-001397-a   
Замовник: Херсонський ліцей Херсонської обласної ради
Контактна особа: Людмила Васильєва +380959473222 vacilek47@ukr.net https://hlor.ks.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 15530000-2 Вершкове маслоАналіз за цим CPV
Очікувана вартість: 664 405.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 6 644.05 UAH
Період уточнення: 05.01.2018 14:56 - 14.01.2018 10:00
Період прийому пропозицій: 05.01.2018 14:56 - 24.01.2018 10:00
Аукціон: 25.01.2018 13:27 - 25.01.2018 13:48
Період кваліфікації: 25.01.2018 13:48 - 30.01.2018 15:42
Період завантаження договору: 26.01.2018 15:12 - 15.02.2018 15:12

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Масло вершкове
Код ДК 021:2015: 15530000-2 Вершкове масло
Кількість 4100 кілограм
Період постачання 01.02.2018 - 31.12.2018
Місце постачання 73011, Україна, Херсонська область, Херсон, Полтавська, 89 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Чередниченко Микола Вячеславович

Оскарження: 26.01.2018 14:15 - 06.02.2018 00:00
Початкова пропозиція 438 495.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
438 495.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
26.01.2018 15:12
Документи 17
Скарги 0
ТДВ "Олешківський маслозавод"

Оскарження: 26.01.2018 15:12 - 10.02.2018 00:00
Початкова пропозиція 553 500.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
553 500.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
30.01.2018 15:42
Документи 11
Скарги 0

Контракти

Номер: ae26351cc9454cf08f7497ea0d8991e7
Ідентифікатор договору: UA-2018-01-05-001397-a-c2
Постачальник: ТДВ "Олешківський маслозавод"
Номер договору: 27
Сума договору: 553 500.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 05.02.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Дата підписання: 12.02.2018 15:00
Статус:
Підписаний
pdf
Д. № 27.pdf
p7s
sign.p7s