• Відкриті торги
  • КЕП

Масло вершкове

553 500.00 UAH з ПДВ
Номер: ae26351cc9454cf08f7497ea0d8991e7
Ідентифікатор договору: UA-2018-01-05-001397-a-c2
Постачальник: ТДВ "Олешківський маслозавод"
Класифікатор ДК 021:2015: 15530000-2 Вершкове маслоАналіз за цим CPV
Номер договору: 27
Дата підписання: 12.02.2018 15:00
Період дії договору: 05.02.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Сума договору: 553 500.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 553 500.00 UAH)

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Масло вершкове
Код ДК 021:2015: 15530000-2 Вершкове масло
Кількість 4100 кілограм
Період постачання 01.02.2018 - 31.12.2018
Місце постачання 73011, Україна, Херсонська область, Херсон, Полтавська, 89 На карті