• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Тканина з двостороннім ПВХ покриттям

Торги не відбулися

9 840.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 49.20 UAH
Номер: 6794399a08e34da7b3c9c90f17a9504a
Внутрішній номер закупівлі: 16827661
Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-02-02-005491-a   
Замовник: ФІЛІЯ "ВІННИЦЯТРАНСПРИЛАД" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"
Контактна особа: Анохін Олександр 380432632257 vn.transpribor@ukr.net http://www.vtranspribor.com.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 19210000-1 Натуральні тканиниАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 9 840.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 02.02.2023 11:33 - 07.02.2023 00:00
Період прийому пропозицій: 02.02.2023 11:33 - 10.02.2023 13:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴9 840.00 Тканина з двостороннім ПВХ покриттям;