-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Тканина з двостороннім ПВХ покриттям
Оголошено тендер
9 840.00
UAH
Номер:
cc80ebe91f7c479090171950bf9e5f68
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-02-02-002631-c
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ФІЛІЯ "ВІННИЦЯТРАНСПРИЛАД" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40081242
-
Адреса:
21100, Україна, Вінницька область, Вінниця, ПЛОЩА ПРИВОКЗАЛЬНА, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ФІЛІЯ "ВІННИЦЯТРАНСПРИЛАД" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40081242
-
Адреса:
21100, Україна, Вінницька область, Вінниця, ПЛОЩА ПРИВОКЗАЛЬНА, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
9 840.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Тканина з двостороннім ПВХ покриттям
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Лютий 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
19210000-1 Натуральні тканини
Дата опублікування:
02.02.2023 11:30
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума9 840.00 UAH