• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Бензин А-95; Газ скраплений; Дизельне паливо

Згідно умов цієї процедури закупівлі тендерною документацією вважається сукупність інформації у вигляді заповнених електронних полів в розділі "Тендерна документація" та прикріпленого текстового документу "ТД_ПАЛИВО", що містить всю іншу інформацію, передбачену згідно ст. 22 Закону. З урахуванням обсягу фінансування видатків замовника до розгляду не приймається тендерна пропозиція, ціна якої є вищою ніж очікувана вартість предмета закупівлі, визначена замовником в оголошенні про проведення цих відкритих торгів.

Торги не відбулися

317 600.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 588.00 UAH
Номер: e54c713fc9d64c609557d531844367ae
Внутрішній номер закупівлі: 16778235
Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-01-30-010259-a   
Замовник: Державна установа "Черкаська обласна фітосанітарна лабораторія"
Контактна особа: Семенченко Інна 380964156440 innvas@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 317 600.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 30.01.2023 14:09 - 04.02.2023 00:00
Період прийому пропозицій: 30.01.2023 14:09 - 07.02.2023 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴317 600.00 Бензин А-95; Газ скраплений; Дизельне паливо