-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Бензин А-95; Газ скраплений; Дизельне паливо
Оголошено тендер
317 600.00
UAH
Номер:
a4f52cc87c174ddebc9758f7a4af71d5
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-01-30-004601-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Державна установа "Черкаська обласна фітосанітарна лабораторія"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38469731
-
Адреса:
18007, Україна, Черкаська область, Черкаси, вул. Смілянська, 120/1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Державна установа "Черкаська обласна фітосанітарна лабораторія"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38469731
-
Адреса:
18007, Україна, Черкаська область, Черкаси, вул. Смілянська, 120/1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
317 600.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Бензин А-95; Газ скраплений; Дизельне паливо
Примітки:
Згідно наявної потреби на 2023 рік. Вид закупівлі – процедура закупівлі (відкриті торги з урахуванням особливостей, передбачених постановою КМУ від 12.10.2022р. №1178).
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Січень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистиляти
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
30.01.2023 13:43
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума317 600.00 UAH