-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021:2015: 09110000-3 — Тверде паливо
Тендер Prozorro UA-2018-01-03-000288-a
Закупівля вугілля кам'яного марки ГЖП та марки ДГ для опалення загальноосвітніх закладів району.
Завершена
4 312 996.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1.5% або 64 694.94 UAH
мін. крок: 1.5% або 64 694.94 UAH
Номер:
2d771db751934032b375e8495ab43423
Внутрішній номер закупівлі:
1676004
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-01-03-000288-a
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ, молоді та спорту ЗНАМ'ЯНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02144045
-
Адреса:
27400, Україна, Кіровоградська область, Знам'янка, Трудова, буд.4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Галах Світлана Іванівна 380661928938 galahsvetlana@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
4 312 996.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
64 694.94 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
86 299.00 UAH
Період уточнення:
03.01.2018 10:38 - 09.01.2018 00:00
Період прийому пропозицій:
03.01.2018 10:38 - 19.01.2018 00:00
Аукціон:
19.01.2018 15:08 - 19.01.2018 15:29
Період кваліфікації:
19.01.2018 15:29 - 26.01.2018 11:21
Період завантаження договору:
19.01.2018 15:29 - 08.02.2018 15:29
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДК 021:2015, код 09110000-3 – тверде паливо (вугілля кам’яне марки ДГ та марки ГЖП).
Кількість
920 тонни
Період постачання
31.01.2018 - 31.12.2018
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ВУГІЛЬНА КОМПАНІЯ ОРІОН"
Оскарження: 19.01.2018 15:29 - 06.02.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
41091115
-
Контактна особа:
Коваленко Юрій Леонідович +380990354073 vk_orion@ukr.net
-
Адреса:
25005, Україна, Кіровоградська область, Кропивницький, Кіровоградська обл., м. Кропивницький, вул. Володимирська, 34/19
Оскарження: 19.01.2018 15:29 - 06.02.2018 00:00
Початкова пропозиція
4 305 600.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
4 305 600.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
26.01.2018 11:21
Документи
10
Скарги
0
ФОП Щербак Іван Сергійович
×
-
Код ЄДРПОУ:
3241117219
-
Контактна особа:
Щербак Іван Сергійович +380951921050 Ivanshcerbak2609@ukr.net
-
Адреса:
26200, Україна, Кіровоградська область, Мала Виска, вул. Островського 5
Початкова пропозиція
4 312 996.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
4 312 996.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
d72de4cc0fe34839abcb9b8c21cc8a7e
Ідентифікатор договору:
UA-2018-01-03-000288-a-a1
Постачальник:
ТОВ "ВУГІЛЬНА КОМПАНІЯ ОРІОН"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41091115
-
Контактна особа:
Коваленко Юрій Леонідович +380990354073 vk_orion@ukr.net
-
Адреса:
25005, Україна, Кіровоградська область, Кропивницький, Кіровоградська обл., м. Кропивницький, вул. Володимирська, 34/19
Номер договору:
69
Сума договору:
4 305 600.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
08.02.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Дата підписання:
08.02.2018 00:00
Статус:
Підписаний