• Відкриті торги
  • КЕП

ДК 021:2015: 09110000-3 — Тверде паливо

Предметом договору є купівля Покупцем та продаж Продавцем товару, а саме: ДК 021:2015 – 091110000-3 – тверде паливо ( вугілля кам'яне марки ДГ 13-100 та вугілля марки ГЖП 13-100 ) для опалення загальноосвітніх закладів Знам’янського району Кіровоградської області

4 305 600.00 UAH з ПДВ
Номер: d72de4cc0fe34839abcb9b8c21cc8a7e
Ідентифікатор договору: UA-2018-01-03-000288-a-a1
Постачальник: ТОВ "ВУГІЛЬНА КОМПАНІЯ ОРІОН"
Класифікатор ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Опис: Предметом договору є купівля Покупцем та продаж Продавцем товару, а саме: ДК 021:2015 – 091110000-3 – тверде паливо ( вугілля кам'яне марки ДГ 13-100 та вугілля марки ГЖП 13-100 ) для опалення загальноосвітніх закладів Знам’янського району Кіровоградської області
Номер договору: 69
Дата підписання: 08.02.2018 00:00
Період дії договору: 08.02.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Сума договору: 4 305 600.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 4 305 600.00 UAH)

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДК 021:2015, код 09110000-3 – тверде паливо (вугілля кам’яне марки ДГ та марки ГЖП).
Код ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливо
Кількість 920 тонни
Період постачання 31.01.2018 - 31.12.2018
Місце постачання 27400, Україна, Кіровоградська область, Знам'янка, Трудова,4 На карті