-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги їдалень (харчування учнів)
Тендер Prozorro UA-2023-01-27-009328-a
Завершена
8 640 000.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 86 400.00 UAH
мін. крок: 1% або 86 400.00 UAH
Номер:
83285c9d61b048a1967828e13a274bef
Внутрішній номер закупівлі:
16756603
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-01-27-009328-a
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44060252
-
Адреса:
81070, Україна, Львівська область, Яворівський р-н, селище міського типу Івано-Франкове, пл.Ринок, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Марта Скрипник +380986121609 tender.if.osvita@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
55510000-8 Послуги їдаленьАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
8 640 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
27.01.2023 12:58 - 01.02.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
27.01.2023 12:58 - 04.02.2023 11:00
Період кваліфікації:
04.02.2023 11:00 - 09.02.2023 11:14
Період завантаження договору:
15.02.2023 00:00 - 25.02.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴8 640 000.00 Послуги їдалень ( харчування учнів)