• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

ДК 021:2015 - 09130000-9 Нафта і дистиляти (бензин А-92, бензин А-95, паливо дизельне євро)

Завершена

405 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 4 050.00 UAH
Номер: 28bab40e46e147aa8ce3dfda73deb071
Внутрішній номер закупівлі: 1675069
Ідентифікатор закупівлі: UA-2018-01-10-000486-c   
Замовник: Полтавська обласна дитяча клінічна лікарня
Контактна особа: Охріменко Андрій Олександрович +380532561009 podkl.ekonom@gmail.com http://www.dokl.poltava.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Очікувана вартість: 405 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 4 050.00 UAH
Період уточнення: 10.01.2018 14:30 - 16.01.2018 14:35
Період прийому пропозицій: 10.01.2018 14:30 - 26.01.2018 14:35
Аукціон: 29.01.2018 14:49 - 29.01.2018 15:10
Період кваліфікації: 29.01.2018 15:10 - 30.01.2018 10:15
Період завантаження договору: 29.01.2018 15:10 - 18.02.2018 15:10

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Бензин марки А-92 (талони)
Код ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти
Кількість 3000 літр
Період постачання 15.02.2018 - 31.12.2018
Місце постачання 36000, Україна, Полтавська область, м. Полтава, АЗС учасника згідно технічних вимог до предмету закупівлі На карті
Бензин марки А-95 (талони)
Код ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти
Кількість 4600 літр
Період постачання 15.02.2018 - 31.12.2018
Місце постачання 36000, Україна, Полтавська область, м. Полтава, АЗС учасника згідно технічних вимог до предмету закупівлі На карті
Паливо дизельне Євро (талони)
Код ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти
Кількість 6100 літр
Період постачання 15.02.2018 - 31.12.2018
Місце постачання 36000, Україна, Полтавська область, м. Полтава, АЗС учасника згідно технічних вимог до предмету закупівлі На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "НАДЕЖДА РИТЕЙЛ 2017"

Оскарження: 29.01.2018 15:10 - 10.02.2018 00:00
Початкова пропозиція 386 007.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
386 007.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
30.01.2018 10:15
Документи 13
Скарги 0
ТОВ "Татнєфть - АЗС - Україна"
Початкова пропозиція 387 453.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
387 453.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 2
Скарги 0

Контракти

Номер: f175abd6eef34323b3fc7499a5d1ba38
Ідентифікатор договору: UA-2018-01-10-000486-c-a1
Постачальник: ТОВ "НАДЕЖДА РИТЕЙЛ 2017"
Номер договору: 18-037
Сума договору: 386 007.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 12.02.2018 00:00 - 31.12.2018 23:59
Дата підписання: 12.02.2018 00:00
Статус:
Підписаний
Договір №18-037
p7s
sign.p7s