-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021:2015 - 09130000-9 Нафта і дистиляти (бензин А-92, бензин А-95, паливо дизельне євро)
386 007.00
UAH з ПДВ
Номер:
f175abd6eef34323b3fc7499a5d1ba38
Ідентифікатор договору:
UA-2018-01-10-000486-c-a1
Постачальник:
ТОВ "НАДЕЖДА РИТЕЙЛ 2017"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41022256
-
Контактна особа:
Анна Позднякова +380504229182 anna@oil.pl.ua
-
Адреса:
36009, Україна, Полтавська область, місто Полтава, ВУЛИЦЯ ЗІНЬКІВСЬКА, будинок 19-Б
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Номер договору:
18-037
Дата підписання:
12.02.2018 00:00
Період дії договору:
12.02.2018 00:00 - 31.12.2018 23:59
Сума договору:
386 007.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 386 007.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Бензин марки А-92 (талони)
Кількість
3000 літр
Період постачання
15.02.2018 - 31.12.2018
Місце постачання
36000, Україна, Полтавська область, м. Полтава, АЗС учасника згідно технічних вимог до предмету закупівлі
На карті
Бензин марки А-95 (талони)
Кількість
4600 літр
Період постачання
15.02.2018 - 31.12.2018
Місце постачання
36000, Україна, Полтавська область, м. Полтава, АЗС учасника згідно технічних вимог до предмету закупівлі
На карті
Паливо дизельне Євро (талони)
Кількість
6100 літр
Період постачання
15.02.2018 - 31.12.2018
Місце постачання
36000, Україна, Полтавська область, м. Полтава, АЗС учасника згідно технічних вимог до предмету закупівлі
На карті