-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнання
Тендер Prozorro UA-2023-01-26-012966-a
Завершена
250 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 2 500.00 UAH
мін. крок: 1% або 2 500.00 UAH
Номер:
81386681784f4fa89df9a6e297a1a15d
Внутрішній номер закупівлі:
16743954
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-01-26-012966-a
Замовник:
КНП "Городоцька центральна лікарня" Городоцької міської ради Львівської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
01997863
-
Адреса:
81500, Україна, Львівська область, Городок, вул. Коцюбинського, 18
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Фалинський Павло Омелянович +380323130148 gorcrl@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
50420000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
250 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
26.01.2023 16:25 - 31.01.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
26.01.2023 16:25 - 03.02.2023 13:00
Період кваліфікації:
03.02.2023 13:00 - 07.02.2023 16:30
Період завантаження договору:
13.02.2023 00:00 - 23.02.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴250 000.00 Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнання