-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнання
Оголошено тендер
250 000.00
UAH
Номер:
38d626e8d600437da5609f418c3aa6dc
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-01-26-004090-c
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КНП "Городоцька центральна лікарня" Городоцької міської ради Львівської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
01997863
-
Адреса:
81500, Україна, Львівська область, Городок, вул. Коцюбинського, 18
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КНП "Городоцька центральна лікарня" Городоцької міської ради Львівської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
01997863
-
Адреса:
81500, Україна, Львівська область, Городок, вул. Коцюбинського, 18
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
250 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнання
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Січень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
50420000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнання
Дата опублікування:
26.01.2023 16:20
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума250 000.00 UAH