-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Послуги з дератизації та деларвації на відкритих стаціях та водоймищах м. Дніпро
Тендер Prozorro UA-2018-01-05-001576-a
Завершена
1 550 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 5% або 77 500.00 UAH
мін. крок: 5% або 77 500.00 UAH
Номер:
9ead2c119e9f4e31aa5bceb655468fc2
Внутрішній номер закупівлі:
1673691
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-01-05-001576-a
Замовник:
Департамент благоустрою та інфраструктури Дніпровської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
40506232
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, вул. Виконкомівська, буд. 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Мирослава Яворская +380567441126 departamentblag@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
90670000-4 Послуги з дезінфікування та дератизування міських і сільських територійАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
1 550 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
77 500.00 UAH
Період уточнення:
05.01.2018 15:28 - 12.01.2018 22:00
Період прийому пропозицій:
05.01.2018 15:28 - 22.01.2018 22:00
Аукціон:
23.01.2018 12:51 - 23.01.2018 13:12
Період кваліфікації:
23.01.2018 13:12 - 26.01.2018 19:02
Період завантаження договору:
23.01.2018 13:12 - 12.02.2018 13:12
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з дератизації та деларвації на відкритих стаціях та водоймищах м. Дніпро
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2018
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ПП ВКФ "Дезсоюз "Астрал Н"
Оскарження: 23.01.2018 13:12 - 06.02.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
020259332
-
Контактна особа:
Зерній Валерій Володимирович 0953300398 dezsouz2002astral@gmail.com
-
Адреса:
52060, Україна, Днiпропетровська область, МИКОЛАЇВКА, Дніпропетровський район, с. Миколаївка-1
Оскарження: 23.01.2018 13:12 - 06.02.2018 00:00
Початкова пропозиція
1 499 999.92 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 499 999.92 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
26.01.2018 19:02
Документи
27
Скарги
0
ФОП "Янковська Лілія Валентинівна "
×
-
Код ЄДРПОУ:
2224414583
-
Контактна особа:
Лилия Валентиновна +380963764475 2224414583@ukr.net
-
Адреса:
49112, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпропетровськ, вул. Героїв Панфіловців,27
Початкова пропозиція
1 540 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 540 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
5
Скарги
0
Контракти
Номер:
f18a1e09ca724015aa1163b0f871e532
Ідентифікатор договору:
UA-2018-01-05-001576-a-b1
Постачальник:
ПП ВКФ "Дезсоюз "Астрал Н"
×
-
Код ЄДРПОУ:
020259332
-
Контактна особа:
Зерній Валерій Володимирович 0953300398 dezsouz2002astral@gmail.com
-
Адреса:
52060, Україна, Днiпропетровська область, МИКОЛАЇВКА, Дніпропетровський район, с. Миколаївка-1
Номер договору:
09/02-1
Сума договору:
1 499 999.92 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
09.02.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Дата підписання:
09.02.2018 15:14
Статус:
Підписаний