-
Відкриті торги
-
КЕП
Послуги з дератизації та деларвації на відкритих стаціях та водоймищах м. Дніпро
1 499 999.92
UAH з ПДВ
Номер:
f18a1e09ca724015aa1163b0f871e532
Ідентифікатор договору:
UA-2018-01-05-001576-a-b1
Постачальник:
ПП ВКФ "Дезсоюз "Астрал Н"
×
-
Код ЄДРПОУ:
020259332
-
Контактна особа:
Зерній Валерій Володимирович 0953300398 dezsouz2002astral@gmail.com
-
Адреса:
52060, Україна, Днiпропетровська область, МИКОЛАЇВКА, Дніпропетровський район, с. Миколаївка-1
Класифікатор ДК 021:2015:
90670000-4 Послуги з дезінфікування та дератизування міських і сільських територійАналіз за цим CPV
Номер договору:
09/02-1
Дата підписання:
09.02.2018 15:14
Період дії договору:
09.02.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Сума договору:
1 499 999.92 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 1 499 999.92 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з дератизації та деларвації на відкритих стаціях та водоймищах м. Дніпро
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2018