-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2023-01-26-002681-a
Торги не відбулися
250 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 2 500.00 UAH
мін. крок: 1% або 2 500.00 UAH
Номер:
beac728f1f1246a282728be31469ed2b
Внутрішній номер закупівлі:
16733674
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-01-26-002681-a
Замовник:
Бугринська сільська рада Рівненського району Рівненської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40130624
-
Адреса:
35442, Україна, Рівненська область, Рівненський р-н, с. Бугрин, вул. Перемоги, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Сергій Пилипчук +380673640868 bugrinskarada@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
250 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
26.01.2023 10:47 - 31.01.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
26.01.2023 10:47 - 03.02.2023 10:40
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴250 000.00 ДК 021:2015 - 09310000-5 — Електрична енергія (Електрична енергія)