• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Електрична енергія

Оголошено тендер

250 000.00 UAH
Номер: e71e07d68bac4440a90016d175439466
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-01-26-000755-c
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Бугринська сільська рада Рівненського району Рівненської області
Замовник: Бугринська сільська рада Рівненського району Рівненської області
Очікувана вартість: 250 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Електрична енергія
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Січень 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія
КЕКВ: 2273 Оплата електроенергії
Дата опублікування: 26.01.2023 10:22

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Електрична енергія
Код ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія
Кількість 62500 Кіловат-година
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума250 000.00 UAH