• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

яйця курячі

Завершена

611 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 055.00 UAH
Номер: 5d8c55e09956445fa26a328178543b18
Внутрішній номер закупівлі: 16730554
Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-01-25-017730-a   
Замовник: Відділ освіти виконавчих органів Дрогобицької міської ради
Контактна особа: Гайдук Марія Богданівна +380324423515 my.tender_osvita@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 03140000-4 Продукція тваринництва та супутня продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 611 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 25.01.2023 21:38 - 30.01.2023 00:00
Період прийому пропозицій: 25.01.2023 21:38 - 02.02.2023 00:00
Період кваліфікації: 02.02.2023 00:01 - 03.02.2023 15:39
Період завантаження договору: 09.02.2023 00:00 - 19.02.2023 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴611 000.00 Яйця курячі