-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
яйця курячі
Оголошено тендер
611 000.00
UAH
Номер:
5df25a9be536408fb2355e5212af43e4
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-01-25-000651-c
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Відділ освіти виконавчих органів Дрогобицької міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02144660
-
Адреса:
82100, Україна, Львівська область, Дрогобич, вул. Т. Шевченка, 21
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Відділ освіти виконавчих органів Дрогобицької міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02144660
-
Адреса:
82100, Україна, Львівська область, Дрогобич, вул. Т. Шевченка, 21
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
611 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
яйця курячі
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Січень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
03140000-4 Продукція тваринництва та супутня продукція
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
25.01.2023 09:50
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписБатьківська плата
Сума611 000.00 UAH