-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Природний газ
Тендер Prozorro UA-2018-01-05-000642-a
Завершена
4 224 783.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 21 124.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 21 124.00 UAH
Номер:
9f025a71fbad48aa8ff1985b525cd17e
Внутрішній номер закупівлі:
1672878
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-01-05-000642-a
Замовник:
Відділ освіти Зборівської РДА
×
-
Код ЄДРПОУ:
02145978
-
Адреса:
47201, Україна, Тернопільська область, м. Зборів, вул. Б.Хмельницького, 41
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Михайло Мельник +380354021748 osvita.zbo@ukr.net http://vozboriv.at.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
4 224 783.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
21 124.00 UAH
Період уточнення:
05.01.2018 12:04 - 10.01.2018 14:00
Період прийому пропозицій:
05.01.2018 12:04 - 20.01.2018 14:00
Аукціон:
22.01.2018 13:20 - 22.01.2018 13:47
Період кваліфікації:
22.01.2018 13:47 - 24.01.2018 15:43
Період завантаження договору:
22.01.2018 13:47 - 11.02.2018 13:47
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Газ природний
Кількість
378850 метри кубічні
Період постачання
05.01.2018 - 31.12.2018
Місце постачання
47201, Україна, Тернопільська область, м. Зборів і населені пункти району, за адресою закладів освіти, підпорядкованих Замовнику
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
АС
Оскарження: 22.01.2018 13:47 - 04.02.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
31915956
-
Контактна особа:
Станкєєв Ігор Генадійович +380503280038 igor.stankeev@ukr.net
-
Адреса:
85700, Украина, ДОНЕЦЬКА ОБЛ, ВОЛНОВАХА, ВУЛ ШЕВЦОВОЇ Д. 22А
Оскарження: 22.01.2018 13:47 - 04.02.2018 00:00
Початкова пропозиція
3 511 939.50 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
3 489 208.50 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
24.01.2018 15:43
Документи
21
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "УКР ГАЗ РЕСУРС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41427817
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "УКР ГАЗ РЕСУРС" (044) 224-77-73 tender.ugr@gmail.com
-
Адреса:
Україна, 03061, м.Київ, ВУЛИЦЯ ШЕПЕЛЄВА МИКОЛИ, будинок 6
Початкова пропозиція
3 636 960.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
3 511 900.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
4
Скарги
0
Товариство з обмеженою відповідальністю "ЕНЕРГОГАЗРЕЗЕРВ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
36860996
-
Контактна особа:
Товариство з обмеженою відповідальністю "ЕНЕРГОГАЗРЕЗЕРВ" +380505108484 energogazrezerv@ukr.net
-
Адреса:
Україна, Черкаська обл., Черкаси, 18000, Україна, м. Черкаси, вул. Гоголя, 137
Початкова пропозиція
3 750 615.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
3 750 615.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
50
Скарги
0
Контракти
Номер:
e994fef2e51d4e1fb6053d2d51235471
Ідентифікатор договору:
UA-2018-01-05-000642-a-c1
Постачальник:
АС
×
-
Код ЄДРПОУ:
31915956
-
Контактна особа:
Станкєєв Ігор Генадійович +380503280038 igor.stankeev@ukr.net
-
Адреса:
85700, Украина, ДОНЕЦЬКА ОБЛ, ВОЛНОВАХА, ВУЛ ШЕВЦОВОЇ Д. 22А
Номер договору:
608 (18) Б
Сума договору:
3 489 208.50 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
08.02.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Дата підписання:
08.02.2018 17:00
Статус:
Підписаний