-
Відкриті торги
-
КЕП
Природний газ
3 489 208.50
UAH з ПДВ
Номер:
e994fef2e51d4e1fb6053d2d51235471
Ідентифікатор договору:
UA-2018-01-05-000642-a-c1
Постачальник:
АС
×
-
Код ЄДРПОУ:
31915956
-
Контактна особа:
Станкєєв Ігор Генадійович +380503280038 igor.stankeev@ukr.net
-
Адреса:
85700, Украина, ДОНЕЦЬКА ОБЛ, ВОЛНОВАХА, ВУЛ ШЕВЦОВОЇ Д. 22А
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Номер договору:
608 (18) Б
Дата підписання:
08.02.2018 17:00
Період дії договору:
08.02.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Сума договору:
3 489 208.50 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 3 489 208.50 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Газ природний
Кількість
378850 метри кубічні
Період постачання
05.01.2018 - 31.12.2018
Місце постачання
47201, Україна, Тернопільська область, м. Зборів і населені пункти району, за адресою закладів освіти, підпорядкованих Замовнику
На карті