-
Відкриті торги з особливостями
-
Мультилотова
-
КЕП
Овочі, фрукти
Тендер Prozorro UA-2023-01-25-014385-a
Завершена
253 820.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.2% або 585.00 UAH
мін. крок: 0.2% або 585.00 UAH
Номер:
c3982d9132ec4f1e988849d4bb9ed623
Внутрішній номер закупівлі:
16727233
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-01-25-014385-a
Замовник:
ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ ВІЙСЬКОВО-СПОРТИВНИЙ ЛІЦЕЙ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
25077736
-
Адреса:
58004, Україна, Чернівецька область, Чернівці, Луковецька, 29
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Людмила Рибюк +380665715631 mila.ribyuk@i.ua http://vslicey.cv.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
253 820.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
25.01.2023 15:59 - 30.01.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
25.01.2023 15:59 - 02.02.2023 16:00
Період кваліфікації:
02.02.2023 16:02 - 06.02.2023 13:18
Період завантаження договору:
12.02.2023 00:00 - 22.02.2023 00:00
Тендерна документація
- Лот №1 ₴136 820.00 Фрукти
- Лот №2 ₴117 000.00 Овочі