-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Овочі, фрукти
Оголошено тендер
253 820.00
UAH
Номер:
361b16793836464f98e4f60ecc68132b
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-01-19-004934-b
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ ВІЙСЬКОВО-СПОРТИВНИЙ ЛІЦЕЙ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
25077736
-
Адреса:
58004, Україна, Чернівецька область, Чернівці, Луковецька, 29
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ ВІЙСЬКОВО-СПОРТИВНИЙ ЛІЦЕЙ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
25077736
-
Адреса:
58004, Україна, Чернівецька область, Чернівці, Луковецька, 29
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
253 820.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Овочі, фрукти
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Січень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
19.01.2023 19:34
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Капуста білокачана
Кількість
1200 кілограм
Період постачання
(не задано)
Буряк червоний
Кількість
800 кілограм
Період постачання
(не задано)
Морква
Кількість
1000 кілограм
Період постачання
(не задано)
Цибуля ріпчаста
Кількість
1000 кілограм
Період постачання
(не задано)
Яблука
Кількість
1200 кілограм
Період постачання
(не задано)
Банани
Кількість
600 кілограм
Період постачання
(не задано)
Мандарини
Кількість
400 кілограм
Період постачання
(не задано)
Апельсини
Кількість
600 кілограм
Період постачання
(не задано)
Капуста пекінська
Кількість
500 кілограм
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума253 820.00 UAH