-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Охоронні послуги
Тендер Prozorro UA-2023-01-25-007460-a
Завершена
753 000.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 765.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 765.00 UAH
Номер:
615a9273a30a4a1884421674d736ab8c
Внутрішній номер закупівлі:
16720281
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-01-25-007460-a
Замовник:
Фонд соціального страхування України
×
-
Код ЄДРПОУ:
40210180
-
Адреса:
04070, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Боричів Тік, буд. 28
-
Категорія:
Орган соціального страхування
Контактна особа:
Василь Смиковський +380442060418 svp@fssu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
79710000-4 Охоронні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
753 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
25.01.2023 12:32 - 30.01.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
25.01.2023 12:32 - 02.02.2023 14:00
Період кваліфікації:
02.02.2023 14:00 - 06.02.2023 15:59
Період завантаження договору:
12.02.2023 00:00 - 22.02.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴753 000.00 Охоронні послуги