• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Охоронні послуги

Оголошено тендер

753 000.00 UAH
Номер: d804d4deb9a544eda0b70894d2708c86
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-01-24-001311-b
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Фонд соціального страхування України
Замовник: Фонд соціального страхування України
Очікувана вартість: 753 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Охоронні послуги
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Січень 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 79710000-4 Охоронні послуги
Дата опублікування: 24.01.2023 09:59

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоБюджет цільових фондів (що не входять до складу Державного або місцевого бюджетів)
Опис
Сума753 000.00 UAH