-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2023-01-25-005399-a
Згідно умов цієї процедури закупівлі тендерною документацією вважається сукупність інформації у вигляді заповнених електронних полів в розділі "Тендерна документація" та прикріпленого текстового документу "ТД ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЯ", що містить всю іншу інформацію, передбачену згідно ст. 22 Закону. З урахуванням обсягу фінансування видатків замовника до розгляду не приймається тендерна пропозиція, ціна якої є вищою ніж очікувана вартість предмета закупівлі, визначена замовником в оголошенні про проведення цих відкритих торгів.
Завершена
244 442.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.6% або 1 466.65 UAH
мін. крок: 0.6% або 1 466.65 UAH
Номер:
8904758c0b8b4d59a2c664beca5f7a23
Внутрішній номер закупівлі:
16718249
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-01-25-005399-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ГОНОРІВСЬКА ГІМНАЗІЯ СТУДЕНЯНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38228780
-
Адреса:
24736, Україна, Вінницька область, Тульчинський р-н, село Гонорівка, вул. Добраня Андрія, будинок 10
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Людмила Михайлівна П'ятківська +380671860658 gonorivkaschool@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
244 442.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
25.01.2023 11:52 - 30.01.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
25.01.2023 11:52 - 02.02.2023 00:00
Період кваліфікації:
02.02.2023 00:01 - 02.02.2023 14:16
Період завантаження договору:
08.02.2023 00:00 - 18.02.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴244 442.00 електрична енергія