-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
електрична енергія
Оголошено тендер
244 442.00
UAH
Номер:
e9259119eddb4751ad1068a338f5958e
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-01-25-001328-c
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ГОНОРІВСЬКА ГІМНАЗІЯ СТУДЕНЯНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38228780
-
Адреса:
24736, Україна, Вінницька область, Тульчинський р-н, село Гонорівка, вул. Добраня Андрія, будинок 10
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ГОНОРІВСЬКА ГІМНАЗІЯ СТУДЕНЯНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38228780
-
Адреса:
24736, Україна, Вінницька область, Тульчинський р-н, село Гонорівка, вул. Добраня Андрія, будинок 10
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
244 442.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
електрична енергія
Примітки:
категорія замовника - підприємства, установи, організації, зазначені у пункті 3 частини першої статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі»; вид закупівлі – процедура закупівлі (відкриті торги, з урахуванням особливостей, передбачених постановою КМУ від 12.10.2022р. №1178)
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Січень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергія
КЕКВ:
2273 Оплата електроенергії
Дата опублікування:
25.01.2023 10:57
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума244 442.00 UAH