-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Запасні частини Titan 473
Тендер Prozorro UA-2018-01-04-000016-a
Запасні частини Titan 473
Завершена
835 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 4 175.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 4 175.00 UAH
Номер:
10ac963566c6433d82ba314272655d9c
Внутрішній номер закупівлі:
1671725
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-01-04-000016-a
Замовник:
Комунальне автотранспортне підприємство №273904 КАТП - 273904
×
-
Код ЄДРПОУ:
05433011
-
Адреса:
04073, Україна, Київська область, Київ, просп. Московський 26а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Симоненко Ярослав Григорович 380442575014 katp_vkt@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунівАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
835 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
4 175.00 UAH
Період уточнення:
04.01.2018 08:06 - 12.01.2018 10:00
Період прийому пропозицій:
04.01.2018 08:06 - 22.01.2018 10:00
Аукціон:
23.01.2018 11:37 - 23.01.2018 12:04
Період кваліфікації:
23.01.2018 12:04 - 29.01.2018 13:36
Період завантаження договору:
29.01.2018 13:18 - 18.02.2018 13:18
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Комплект зношувальних частин віброплити VB 81/15мм (13989132)
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.12.2018
Комплект зношувальних частин живильника 56298250
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.12.2018
Комплект валів живильника 80794803
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.12.2018
Передній вал живильника 13957634
Кількість
2 штуки
Період постачання
до 31.12.2018
Зірочка 14848030
Кількість
2 штуки
Період постачання
до 31.12.2018
Зірочка 14043392
Кількість
2 штуки
Період постачання
до 31.12.2018
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ПП ТЕХНО-СЕРВІС-ПЛЮС
Оскарження: 29.01.2018 13:00 - 09.02.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
36330213
-
Контактна особа:
Рогожев Михайло Олексійович +380673242007 tehno_sp@ukr.net
-
Адреса:
19601, Україна, Черкаська область, Геронимівка, вул. Вернігори 22, кв.1
Оскарження: 29.01.2018 13:00 - 09.02.2018 00:00
Початкова пропозиція
805 944.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
805 944.00 UAH з ПДВ
Документи
31
Скарги
0
ТОВ "ФОРТЄС"
Оскарження: 29.01.2018 13:18 - 09.02.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
39317368
-
Контактна особа:
Дарья Мирошниченко +380680645923 ooofortes@ukr.net
-
Адреса:
61001, Україна, Харківська область, Харків, ВУЛИЦЯ ДЕРЖАВІНСЬКА, будинок 38, офіс 7
Оскарження: 29.01.2018 13:18 - 09.02.2018 00:00
Початкова пропозиція
829 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
829 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
29.01.2018 13:36
Документи
25
Скарги
0
Підприємство зі стопроцентним іноземним капіталом "ВІРТГЕН УКРАЇНА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
25638086
-
Контактна особа:
Буренко Ігор Миколайович 380445030198, 380445030198 igor.burenko@wirtgen-group.com
-
Адреса:
03680, Україна, Київ, Київ, Вул. Пирогівський шлях, 28
Початкова пропозиція
834 999.99 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
834 999.99 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
12
Скарги
0
Контракти
Номер:
0543016f4ffe43f1ad0b7f442f7143ca
Ідентифікатор договору:
UA-2018-01-04-000016-a-a2
Постачальник:
ТОВ "ФОРТЄС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39317368
-
Контактна особа:
Дарья Мирошниченко +380680645923 ooofortes@ukr.net
-
Адреса:
61001, Україна, Харківська область, Харків, ВУЛИЦЯ ДЕРЖАВІНСЬКА, будинок 38, офіс 7
Номер договору:
090218
Сума договору:
829 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
до 31.12.2018 00:00
Дата підписання:
09.02.2018 12:00
Статус:
Підписаний