-
Відкриті торги
-
КЕП
Запасні частини Titan 473
829 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
0543016f4ffe43f1ad0b7f442f7143ca
Ідентифікатор договору:
UA-2018-01-04-000016-a-a2
Постачальник:
ТОВ "ФОРТЄС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39317368
-
Контактна особа:
Дарья Мирошниченко +380680645923 ooofortes@ukr.net
-
Адреса:
61001, Україна, Харківська область, Харків, ВУЛИЦЯ ДЕРЖАВІНСЬКА, будинок 38, офіс 7
Класифікатор ДК 021:2015:
34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунівАналіз за цим CPV
Номер договору:
090218
Дата підписання:
09.02.2018 12:00
Період дії договору:
до 31.12.2018 00:00
Сума договору:
829 000.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 829 000.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Комплект зношувальних частин віброплити VB 81/15мм (13989132)
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.12.2018
Комплект зношувальних частин живильника 56298250
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.12.2018
Комплект валів живильника 80794803
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.12.2018
Передній вал живильника 13957634
Кількість
2 штуки
Період постачання
до 31.12.2018
Зірочка 14848030
Кількість
2 штуки
Період постачання
до 31.12.2018
Зірочка 14043392
Кількість
2 штуки
Період постачання
до 31.12.2018