• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

ДК 021:2015:- 09130000-9 Нафта і дистиляти ( Бензин А-95, дизельне паливо в скретч-картках (талонах)

Торги не відбулися

765 400.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 827.00 UAH
Номер: ef7d8087f82f4b2a9202d54471b0fb3a
Внутрішній номер закупівлі: 16711201
Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-01-24-017627-a   
Замовник: ДП "Ренійський морський торговельний порт"
Контактна особа: Дорожан Лілія Анатоліївна +380968225372 pla1008@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 765 400.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 24.01.2023 17:39 - 29.01.2023 00:00
Період прийому пропозицій: 24.01.2023 17:39 - 01.02.2023 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴765 400.00 Бензин А-95, дизельне паливо в скретч-картках (талонах)