-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015:- 09130000-9 Нафта і дистиляти ( Бензин А-95, дизельне паливо в скретч-картках (талонах)
Оголошено тендер
765 400.00
UAH
Номер:
24db043512ce45579c4d10f7b801fe6d
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-01-24-005648-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ДП "Ренійський морський торговельний порт"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01125809
-
Адреса:
68802, Україна, Одеська область, Рені, вул. Дунайська, буд. 188
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
ДП "Ренійський морський торговельний порт"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01125809
-
Адреса:
68802, Україна, Одеська область, Рені, вул. Дунайська, буд. 188
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
765 400.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015:- 09130000-9 Нафта і дистиляти ( Бензин А-95, дизельне паливо в скретч-картках (талонах)
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Січень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистиляти
Дата опублікування:
24.01.2023 17:18
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Бензин А-95 в скретч-картках (талонах)
Кількість
5000 літр
Період постачання
до 31.03.2023
Дизельне паливо в скретч-картках (талонах)
Кількість
10000 літр
Період постачання
до 31.03.2023
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис765400.00
Сума765 400.00 UAH