• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги охорони приміщень (Послуги з фізичної охорони об’єкта та послуги централізованого нагляду за системою тривожної сигналізації із забезпеченням негайного прибуття групи оперативного реагування через спрацювання кнопки тривожної сигналізації)

Завершена

286 910.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 434.55 UAH
Номер: 46cc8cac376b4c84975356fec42201df
Внутрішній номер закупівлі: 16705933
Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-01-24-012477-a   
Замовник: Виконавчий комітет Жовтоводської міської ради
Контактна особа: Інна Седченко +380999429495, +380565260743 s.inna.olex@gmail.com http://zhv.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 79710000-4 Охоронні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 286 910.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 24.01.2023 14:49 - 29.01.2023 00:00
Період прийому пропозицій: 24.01.2023 14:49 - 01.02.2023 00:00
Період кваліфікації: 01.02.2023 00:01 - 07.02.2023 08:19
Період завантаження договору: 13.02.2023 00:00 - 23.02.2023 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴286 910.00 Послуги охорони приміщень (Послуги з фізичної охорони об’єкта та послуги централізованого нагляду за системою тривожної сигналізації із забезпеченням негайного прибуття групи оперативного реагування через спрацювання кнопки тривожної сигналізації)