• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги охорони приміщень (Послуги з фізичної охорони об’єкта та послуги централізованого нагляду за системою тривожної сигналізації із забезпеченням негайного прибуття групи оперативного реагування через спрацювання кнопки тривожної сигналізації)

Оголошено тендер

286 910.00 UAH
Номер: f04a7a4cdac84059b894e776f8d8723f
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-01-24-003774-c
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Виконавчий комітет Жовтоводської міської ради
Замовник: Виконавчий комітет Жовтоводської міської ради
Очікувана вартість: 286 910.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги охорони приміщень (Послуги з фізичної охорони об’єкта та послуги централізованого нагляду за системою тривожної сигналізації із забезпеченням негайного прибуття групи оперативного реагування через спрацювання кнопки тривожної сигналізації)
Примітки: КПК0210150
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Січень 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 79710000-4 Охоронні послуги
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 24.01.2023 14:43

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума286 910.00 UAH