-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
М'ясо свинини, м'ясо курине тушка бройлера заморожена
Тендер Prozorro UA-2018-01-10-000966-b
М'ясо свинини – 200 кг.; М'ясо курине тушка бройлера заморожена – 4770 кг.
Завершена
280 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 2 800.00 UAH
мін. крок: 1% або 2 800.00 UAH
Номер:
77d6e23b9eb249708aa8e2558734cf96
Внутрішній номер закупівлі:
1670242
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-01-10-000966-b
Замовник:
Калинівська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів Херсонської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
39584202
-
Адреса:
74131, Україна, Херсонська область, Великоолександрівський район смт Калинівське, вул.Шкільна, 216
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Матляк Людмила Серафимівна +380553230254 zoshinternat2@i.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
15110000-2 М’ясоАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
280 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 800.00 UAH
Період уточнення:
10.01.2018 14:14 - 16.01.2018 20:00
Період прийому пропозицій:
10.01.2018 14:14 - 26.01.2018 20:00
Аукціон:
29.01.2018 13:50 - 29.01.2018 14:11
Період кваліфікації:
29.01.2018 14:11 - 29.01.2018 16:35
Період завантаження договору:
29.01.2018 14:11 - 18.02.2018 14:11
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
М'ясо свинини, м'ясо курине тушка бройлера заморожена
Кількість
4970 кілограм
Період постачання
до 31.12.2018
Місце постачання
74131, Україна, Херсонська область, Великоолександрівський район, смт. Калинівське, вул. Шкільна, 216
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП "КУЖЕЛЄВ ІГОР ОЛЕКСАНДРОВИЧ"
Оскарження: 29.01.2018 14:11 - 09.02.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2570311710
-
Контактна особа:
Ігор Кужелєв +380505796057 igor.19701605@gmail.com
-
Адреса:
73000, Україна, Херсонська область, місто Херсон, СЕЛИЩЕ ЯНТАРНЕ, ПРОВУЛОК ВИШНЕВИЙ, будинок 20
Оскарження: 29.01.2018 14:11 - 09.02.2018 00:00
Початкова пропозиція
278 626.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
278 626.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
29.01.2018 16:35
Документи
52
Скарги
0
ФОП "СЕЧКО ГЕННАДІЙ КОСТЯНТИНОВИЧ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
2579810699
-
Контактна особа:
ГЕННАДІЙ СЕЧКО +380668501987 lpvtk@ukr.net
-
Адреса:
66860, Україна, Одеська область, Ширяївський район, село Петровірівка, ВУЛИЦЯ ВЕРХНЯ, будинок 1
Початкова пропозиція
279 900.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
279 900.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
4
Скарги
0
Контракти
Номер:
e1de44b99dfc49d8b9f3bab8add0750a
Ідентифікатор договору:
UA-2018-01-10-000966-b-c1
Постачальник:
ФОП "КУЖЕЛЄВ ІГОР ОЛЕКСАНДРОВИЧ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
2570311710
-
Контактна особа:
Ігор Кужелєв +380505796057 igor.19701605@gmail.com
-
Адреса:
73000, Україна, Херсонська область, місто Херсон, СЕЛИЩЕ ЯНТАРНЕ, ПРОВУЛОК ВИШНЕВИЙ, будинок 20
Номер договору:
19
Сума договору:
278 626.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
09.02.2018 00:00 - 31.12.2018 23:59
Дата підписання:
09.02.2018 00:00
Статус:
Підписаний