-
Відкриті торги
-
КЕП
М'ясо свинини, м'ясо курине тушка бройлера заморожена
278 626.00
UAH з ПДВ
Номер:
e1de44b99dfc49d8b9f3bab8add0750a
Ідентифікатор договору:
UA-2018-01-10-000966-b-c1
Постачальник:
ФОП "КУЖЕЛЄВ ІГОР ОЛЕКСАНДРОВИЧ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
2570311710
-
Контактна особа:
Ігор Кужелєв +380505796057 igor.19701605@gmail.com
-
Адреса:
73000, Україна, Херсонська область, місто Херсон, СЕЛИЩЕ ЯНТАРНЕ, ПРОВУЛОК ВИШНЕВИЙ, будинок 20
Класифікатор ДК 021:2015:
15110000-2 М’ясоАналіз за цим CPV
Номер договору:
19
Дата підписання:
09.02.2018 00:00
Період дії договору:
09.02.2018 00:00 - 31.12.2018 23:59
Сума договору:
278 626.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 278 626.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
М'ясо свинини, м'ясо курине тушка бройлера заморожена
Кількість
4970 кілограм
Період постачання
до 31.12.2018
Місце постачання
74131, Україна, Херсонська область, Великоолександрівський район, смт. Калинівське, вул. Шкільна, 216
На карті