• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП
  • 2

Експлуатаційні послуги, пов'язані з утриманням будинків Сумської митниці

Завершена

91 501.20 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 457.51 UAH
Номер: 9db0bb7bc0d7450aa444c979e7caf635
Внутрішній номер закупівлі: 16698991
Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-01-24-005560-a   
Замовник: СУМСЬКА МИТНИЦЯ
Контактна особа: Боброва Валентина Григорівна 0662412922 sumy.umzri@customs.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 90910000-9 Послуги з прибиранняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 91 501.20 UAH з ПДВ
Період уточнення: 24.01.2023 11:17 - 29.01.2023 00:00
Період прийому пропозицій: 24.01.2023 11:17 - 01.02.2023 00:00
Період кваліфікації: 01.02.2023 00:01 - 07.02.2023 09:39
Період завантаження договору: 13.02.2023 00:00 - 23.02.2023 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴91 501.20 Експлуатаційні послуги, пов'язані з утриманням будинків Сумської митниці