-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Експлуатаційні послуги, пов'язані з утриманням будинків Сумської митниці
Оголошено тендер
91 501.20
UAH
Номер:
3d7e035831ec4074b96d611ded913c5c
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-01-23-002467-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
СУМСЬКА МИТНИЦЯ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44017631
-
Адреса:
40024, Україна, Сумська область, м. Суми, вулиця Юрія Вєтрова, 24
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
СУМСЬКА МИТНИЦЯ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44017631
-
Адреса:
40024, Україна, Сумська область, м. Суми, вулиця Юрія Вєтрова, 24
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
91 501.20 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Експлуатаційні послуги, пов'язані з утриманням будинків Сумської митниці
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Січень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
90910000-9 Послуги з прибирання
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
23.01.2023 13:16
Дата модифікації:
16.01.2023 09:17
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Експлуатаційні послуги, пов'язані з утриманням будинків Сумської митниці
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2023
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума91 501.20 UAH