• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

лікарські засоби різні

лікарські засоби різні

Завершена

450 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 250.00 UAH
Номер: 941ec6cae78a419198bd94f9a9470473
Внутрішній номер закупівлі: 16688720
Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-01-23-011603-a   
Замовник: Акціонерне товариство «Оператор газорозподільної системи «Рівнегаз»
Контактна особа: Сташко Анатолій Васильович 380362642075,380673642054 Anatolii.Stashko@rvgas.com.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 450 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 23.01.2023 15:38 - 03.02.2023 00:00
Період прийому пропозицій: 23.01.2023 15:38 - 06.02.2023 16:00
Аукціон: 06.02.2023 16:00 - 06.02.2023 16:00
Період кваліфікації: 06.02.2023 16:00 - 08.02.2023 09:41
Період завантаження договору: 14.02.2023 00:00 - 24.02.2023 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴450 000.00 Лот 1