• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

лікарські засоби різні

Оголошено тендер

450 000.00 UAH
Номер: 6ccf86ec40ca46af82b85e39aa002d1b
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-01-23-002603-b
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Акціонерне товариство «Оператор газорозподільної системи «Рівнегаз»
Замовник: Акціонерне товариство «Оператор газорозподільної системи «Рівнегаз»
Очікувана вартість: 450 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: лікарські засоби різні
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Лютий 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різні
Дата опублікування: 23.01.2023 12:07

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума450 000.00 UAH