-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Яйця курячі (03140000-4 - Продукція тваринництва та супутня продукція)
Тендер Prozorro UA-2023-01-23-007300-a
Завершена
280 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 400.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 400.00 UAH
Номер:
7a0cc0a19b2845f3a8452176c28f782f
Внутрішній номер закупівлі:
16684412
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-01-23-007300-a
Замовник:
Відділ освіти та молоді виконавчого комітету Зіньківської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
44021166
-
Адреса:
38100, Україна, Полтавська область, місто Зіньків, вул. Воздвиженська, 63
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Маюра Євгенія Олександрівна +380535331107 zinkiv.rvo63@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
03140000-4 Продукція тваринництва та супутня продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
280 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
23.01.2023 13:52 - 28.01.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
23.01.2023 13:52 - 31.01.2023 00:00
Аукціон:
31.01.2023 00:00 - 31.01.2023 00:00
Період кваліфікації:
31.01.2023 00:00 - 31.01.2023 11:11
Період завантаження договору:
06.02.2023 00:00 - 16.02.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴280 000.00 Яйця курячі (03140000-4 - Продукція тваринництва та супутня продукція)