-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Яйця курячі (03140000-4 - Продукція тваринництва та супутня продукція)
Оголошено тендер
280 000.00
UAH
Номер:
d06d6eeed7b946449aff2fca33bf3484
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-01-23-002804-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Відділ освіти та молоді виконавчого комітету Зіньківської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
44021166
-
Адреса:
38100, Україна, Полтавська область, місто Зіньків, вул. Воздвиженська, 63
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Відділ освіти та молоді виконавчого комітету Зіньківської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
44021166
-
Адреса:
38100, Україна, Полтавська область, місто Зіньків, вул. Воздвиженська, 63
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
280 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Яйця курячі (03140000-4 - Продукція тваринництва та супутня продукція)
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Січень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
03140000-4 Продукція тваринництва та супутня продукція
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
23.01.2023 13:47
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума280 000.00 UAH