• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Риба, рибне філе та інше м’ясо риби морожені (Риба заморожена «Хек» (без голови), філе риби «Пангасіус»)

Завершена

1 530 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 7 650.00 UAH
Номер: 65ca6554b9b9489e922ed0eb4342ad6d
Внутрішній номер закупівлі: 16675426
Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-01-21-000223-a   
Замовник: Управління освіти, молоді та спорту Хмільницької міської ради
Контактна особа: Андрій Заплитнюк +380974513286 andriizaplytniuk@ukr.net http://hmilnyk-osvita.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби мороженіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 1 530 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 21.01.2023 11:39 - 26.01.2023 00:00
Період прийому пропозицій: 21.01.2023 11:39 - 29.01.2023 00:00
Період кваліфікації: 29.01.2023 00:02 - 09.02.2023 15:14
Період завантаження договору: 15.02.2023 00:00 - 25.02.2023 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴1 530 000.00 Риба заморожена «Хек» (без голови), філе риби «Пангасіус»