-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Риба, рибне філе та інше м’ясо риби морожені (Риба заморожена «Хек» (без голови), філе риби «Пангасіус»)
Оголошено тендер
1 530 000.00
UAH
Номер:
dd054918f2c14a87a963b982e6d1dfde
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-01-21-000073-b
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Управління освіти, молоді та спорту Хмільницької міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
04544464
-
Адреса:
22000, Україна, Вінницька область, м. Хмільник, вул. ШЕВЧЕНКА, 3
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Управління освіти, молоді та спорту Хмільницької міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
04544464
-
Адреса:
22000, Україна, Вінницька область, м. Хмільник, вул. ШЕВЧЕНКА, 3
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
1 530 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Риба, рибне філе та інше м’ясо риби морожені (Риба заморожена «Хек» (без голови), філе риби «Пангасіус»)
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Січень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби морожені
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
21.01.2023 11:21
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума1 530 000.00 UAH