-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 2
Хліб пшеничний (код ДК 021:2015 - 15811100-7), хліб житньо-пшеничний (код ДК 021:2015 - 15811100-7), булка здобна (код ДК 021:2015 - 15811200-8)
Тендер Prozorro UA-2023-01-20-012725-a
Завершена
292 606.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 2% або 5 852.12 UAH
мін. крок: 2% або 5 852.12 UAH
Номер:
dc9ea4188f4246d8991ae88e5f1f5ea4
Внутрішній номер закупівлі:
16671829
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-01-20-012725-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЦЕНТР НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ" ВІЛЬШАНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЗВЕНИГОРОДСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43433450
-
Адреса:
19534, Україна, Черкаська область, с. В'язівок, вул. Перемоги, буд. 15
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Оксана Осауленко +380978129261 osaulenko556@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
292 606.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
20.01.2023 15:28 - 27.01.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
20.01.2023 15:28 - 30.01.2023 00:00
Аукціон:
30.01.2023 00:00 - 30.01.2023 00:00
Період кваліфікації:
30.01.2023 00:00 - 07.02.2023 11:44
Період завантаження договору:
13.02.2023 00:00 - 23.02.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴292 606.00 Хліб пшеничний (код ДК 021:2015 - 15811100-7), хліб житньо-пшеничний (код ДК 021:2015 - 15811100-7), булка здобна (код ДК 021:2015 - 15811200-8)